K. Donelaičio g. 7, LT-92140, Klaipėda

  • + 370 46 484 144
  • Versija neįgaliems
  • Kaip mus rasti
  • Kontaktai

Informacija telefonais

Informacija, tel.: (8 46) 48 41 44
Konsultacinės poliklinikos registratūra,
tel.: (8 46) 48 41 47, (8 46) 48 41 48,
(8 46) 21 79 70
Priėmimo skyrius, tel.: (8 46) 48 41 20
Reanimacijos-intensyviosios terapijos skyrius,
tel.: (8 46) 48 41 30

Stacionaro paslaugos

Gydymo įstaiga teikia antrinio ir tretinio lygio kvalifikuotą stacionarinę pagalbą Klaipėdos, Telšių, Tauragės apskričių vaikams. Vaikų ligoninė taip pat aptarnauja Plungės ir Mažeikių miestų pacientus, priklausančius Šiaulių apskričiai.

Plačiau ...

Konsultacinė poliklinika

Konsultacinėje poliklinikoje teikiama skubi būtinoji ir specializuota II ir III lygio ambulatorinė pagalba vaikams iki 18 metų. Teikiant sveikatos priežiūros paslaugas, taikomi šiuolaikiniai diagnostikos ir ambulatorinio gydymo metodai.

Plačiau ...

Mažuosius ligoninėje džiugino pėdsekys

Mokslo metų pradžioje policininkai itin aktyviai bendrauja su moksleiviais saugaus eismo klausimais, tad pareigūnų vizitas į Klaipėdos vaikų ligoninę – jų prevencinio darbo dalis. Šįkart mažiesiems pacientams nuotaiką kėlė ir policijos pėdsekys Hardas.

Anot Klaipėdos vaikų ligoninės vadovės Klaudijos Bobianskienės, kai ji išgirdo apie policininkų norą apsilankyti gydymo įstaigoje, surengti čia viktoriną, pabendrauti su ligoniukais, pasiūlė pakviesti ir kinologą su šunimi.

"Tai vaikams buvo didelis džiaugsmas. Kai kur vengiama įsileisti gyvūnus į gydymo įstaigas, mes įsileidome. Neįsivaizduojate, kiek vaikams džiaugsmo sukėlė šis apsilankymas. Bet kuris gyvūnėlis vaikui suteikia tik teigiamų emocijų", – įsitikinusi vyriausioji gydytoja K.Bobianskienė.

Deja, ne visi ligoniai galėjo dalyvauti šiame susitikime. Neatėjo Pediatrinio virusinio skyriaus pacientai, kad neužkrėstų kitų vaikų.

"Tai pirmas toks renginys mūsų ligoninėje. Pareigūnai vedė viktoriną, priminė vaikams saugaus eismo taisykles. Vaikai gavo dovanėlių, tačiau daugiausia jiems gerų emocijų suteikė keturkojis svečias Hardas", – pasidžiaugė vyriausioji gydytoja.

Informacijos šaltinis: klaipeda.diena.lt

Darbuotojų paieška