K. Donelaičio g. 7, LT-92140, Klaipėda

  • + 370 46 484 144
  • Versija neįgaliems
  • Kaip mus rasti
  • Kontaktai

Atsakomybė dėl informacijos

Atsakomybė dėl informacijos

Šioje interneto svetainėje pateikta informacija yra nuolat atnaujinama, keičiama ir redaguojama. Tačiau VšĮ Klaipėdos vaikų ligoninė negali garantuoti, kad Jūsų apsilankymo svetainėje metu joje pateikta informacija nebus pasikeitusi ar pašalinta. Atsižvelgiant į tai, VšĮ Klaipėdos vaikų ligoninė neprisiima atsakomybės už šioje svetainėje skelbiamos informacijos išsamumą, tikslumą ir jos savalaikį atnaujinimą bei pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti, redaguoti ar papildyti jos turinį.

Už straipsnių, komentarų, informacijos, konsultacijų panaudojimą atsakingas pats svetainės kvl.lt lankytojas. Informaciją pateiktą mūsų svetainėje draudžiama naudoti gydymui be gydytojo rekomendacijos ir priežiūros.

Svetainėje kvl.lt yra skelbiamos nuorodos į kitus interneto tinklalapius, už kurių tikslumą bei nurodomų interneto tinklalapių turinį VšĮ Klaipėdos vaikų ligoninė neatsako.

Iškilus klausimams dėl svetainėje kvl.lt skelbiamos informacijos, komentarų tikslumo ar teisingumo, maloniai prašome nedelsiant susisiekti paskambinant "Kontaktų" puslapyje nurodytais telefonais arba parašyti laišką nurodytu el. pašto adresu. Mes stengsimės artimiausiu laiku atsakyti Jūsų laiškus. (Pastaba! Mes patvirtiname, kad Jums nebus siunčiamos jokios nepageidautinos žinuės (Spam) ar pranešimai Jūsų nurodytu el.pašto adresu ir jis nebus suteiktas tretiems asmenims ar kitaip paviešintas be Jūsų sutikimo.)

VšĮ Klaipėdos vakų ligoninės administracija

Informacija

Informacija, tel.: (8 46) 48 41 44
Registratūra, tel.: (8 46) 48 41 47, (8 46) 48 41 48, (8 46) 21 79 70
Priėmimo skyrius, tel.: (8 46) 48 41 20
Reanimacijos-intensyviosios terapijos skyrius, tel.: (8 46) 48 41 30