K. Donelaičio g. 7, LT-92140, Klaipėda

  • + 370 46 484 100
  • Versija neįgaliems
  • Kaip mus rasti
  • Kontaktai

Ligoninės gydytojai

Ligoninės gydytojai

ADMINISTRACIJA

Vyriausioji gydytoja Klaudija Bobianskienė
Vyriausiojo gydytojo pavaduotoja gydymui Diana Vaitkevičiūtė
Vadovybės atstovė kokybei
Vidaus medicininio audito vadovė
Irma Girdauskaitė

GYDYMO PADALINIAI

Priėmimo - Skubiosios pagalbos skyrius  
Priėmimo - skubiosios pagalbos skyriaus pacientų priėmimo padalinys  
Vedėja - gydytoja, vaikų gastroenterologė Evelina Ilma Bielskienė
Vaikų ligų gydytojai Diana Jucevičienė
  Virginija Gedrimienė
  Liuda Vasiliauskienė
  Liudmila Loseva
  Audra Kūrienė
  Rasa Gaudiešienė
  Jolita Urbonaitė
  Rasa Rakauskienė
  Lina Šimkuvienė
  Natalija Mirgorodskaja
  Asta Jokšė
  Daliuta Rimkuvienė
  Pukienė Aurelija
  Neringa Giedraitė
  Giedrė Januškevičiūtė
Gydytojas endoskopuotojas Vidmantas Žindžius
Budintys gydytojai vaikų chirurgai Genadij Rusinov
  Raimondas Latvys
  Živilė Jankauskaitė
  Rūta Užkuraitė
  Dalius Malcius
  Larisa Dulksnienė
  Anastasija Getman - Vaitiekūnienė
  Julija Prosianikova
  Jurgita Gailienė
  Daiva Vadlugienė
  Egidijus Jatkauskas
Budintys gydytojai ortopedai traumatologai Mindaugas Kundrotas
  Eduardas Jūraitis
  Mindia Kasradze
  Džeraldas Kazys Sivickis
  Kazimieras Rimdžius
  Aleksandr Žuk
  Jonas Baltrūnas
  Mindaugas Gružauskas
  Ramūnas Šuipys
Budintys gydytojai otorinolaringologai Saulė Dubosienė
  Vaidilutė Kanopkienė
  Vida Samienė
  Pavel Škrut
  Vilma Jonikienė
  Gytis Girčys
  Artūras Skikas
Chirurgijos kabinetas  
Gydytojai vaikų chirurgai Genadij Rusinov
  Raimondas Latvys
  Anastasija Getman - Vaitiekūnienė
Traumatologijos punktas  
Gydytojai ortopedai traumatologai Aleksandr Žuk
  Mindia Kasradze
  Ramūnas Šuipys
  Kazimieras Rimdžius
  Eduardas Jūraitis
Priėmimo - skubiosios pagalbos skyriaus pacientų stebėjimo padalinys Nr. 1 (11 lovų)  
Vedėja - vaikų ligų gydytoja Danguolė Loreta Kairienė
Vaikų ligų gydytoja Sigita Poviliūnienė
Priėmimo - skubiosios pagalbos skyriaus pacientų stebėjimo padalinys Nr. 2 (11 lovų)  
Vedėja - vaikų ligų gydytoja Diana Jucevičienė
Vaikų ligų gydytoja Rasa Rakauskienė
Pediatrijos, naujagimių potologijos 33 lovų skyrius  
Vedėja - vaikų ligų gydytoja Jūratė Šuliauskaitė
Vaikų ligų gydytojai Marytė Keršienė
  Danė Pečkienė
  Sigita Žindžiuvienė
Gydytojai vaikų pulmonologai Jūratė Šuliauskaitė
  Rūta Bakienė 
Gydytoja alergologė - klinikos imunologė Jolanta Sivickienė
Gydytoja neonatologė Tamara Tiroško
Kardiologijos, reumatologijos ir endokrinologijos 19 lovų skyrius  
Vedėja-gydytoja vaikų kardiologė, vaikų reumatologė Nadiežda Rožnova
Gydytoja vaikų kardiologė, vaikų reumatologė Aurelija Česnauskienė
Gydytoja vaikų endokrinologė Sigita Vainienė
Vaikų ligų gydytoja Audra Kūrienė
Vaikų reumatologė Giedrė Januškevičiūtė
Vaikų nefrologas Virginijus Žalimas
Hematologijos, nefrologijos ir gastroenterologijos 14 lovų skyrius  
Vedėja- gydytoja vaikų nefrologė Eglė Aužbikavičienė
Gydytoja vaikų gastroenterologė Evelina Ilma Bielskienė
Gydytoja, vaikų nefrologė Neringa Giedraitė
Gydytoja vaikų hematologė, vaikų ligų gydytoja Audronė Stonkienė
Neurologijos 18 lovų skyrius  
Laikinai skyriaus vedėjo pareigas eina, neurologė Rūta Dolebienė
 Gydytojai vaikų neurologai Lina Lukienė
  Giedrė Maskolenkaitė
  Rasa Gaudiešiėnė
  Dalija Jankauskienė
  Vaiva Strupinskienė
  Jolita Urbonaitė
Gydytojai vaikų ir paauglių psichiatrai Birutė Česnienė
  Teresė Ramanauskienė
  Banga Nastopkaitė
Chirurgijos 14 lovų skyrius  
Vedėjas-gydytojas vaikų chirurgas Genadij Rusinov
Gydytojai vaikų chirurgai Rūta Užkuraitė
  Raimondas Latvys
  Anastasija Getman - Vaitiekūnienė
Gydytojai oftalmologai Janina Krakauskienė
  Danguolė Mikutienė
Gydytoja gastroenterologė Marė Palepšienė
Traumatologijos-ortopedijos 11 lovų skyrius  
Vedėjas-gydytojas ortopedas traumatologas Džeraldas Kazys Sivickis
Gydytojai ortopedai traumatologai Mindaugas Gružauskas
  Aleksandr Žuk
  Ramūnas Šuipys
  Jonas Baltrūnas
Gydytojai neurochirurgai Antanas Janušonis
Otorinolaringologijos 22 lovų skyrius  
Vedėja - gydytoja otorinolaringologė Vaidilutė Kanopkienė
Gydytojai otorinolaringologai Pavel Škrut
  Vida Samienė
  Gytis Girčys
Anesteziologijos skyrius (su operacinių bloku)  
Vedėjas-gyd.anesteziologas - reanimatologas Michail Chlopin
Gydytojai anesteziologai reanimatologai Gitas Anušauskas
  Audronė Redeckienė
  Eglė Deščerienė
  Nijolė Skridailaitė
  Rūta Zabulionytė Kazlauskienė
  Gintarė Šilgalienė
  Justina Pukėnaitė Kraniauskienė
  Mindaugas Benetis
Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyrius (6 lovos)  
L. e. Vedėjas - vaikų intensyviosios terapijos gydytojas Linas Mikelis
Vaikų intensyviosios terapijos gydytojai Laima Šoriuvienė
  Jolanta Jonuškienė
  Vilija Čapienė
  Luknė Taurasevičė
  Lina Survilaitė
  Jurgita Biliuvienė
Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius  
Vedėja-fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Rita Chlopina
Odontologijos kabinetas  
Gydytoja vaikų odontologė Jurgita Šipalytė
Gydytojai burnos chirurgai Jurgita Šipalytė
  Greta Verenytė
Gydytojai odontologai Neringa Skiotienė
  Skirmantė Kuzmickaitė

KONSULTACINĖ POLIKLINIKA

Konsultacinės poliklinikos vedėja, vaikų ligų gydytoja Liudmila Pliuškienė
Oftalmologijos kabinetas  
Gydytojai oftalmologai Janina Krakauskienė
  Danguolė Mikutienė
  Regina Ševelkaitienė
Otorinolaringologijos kabinetas  
Gydytojai otorinolaringologai Pavel Škrut
  Ivan Kotliarov
  Gytis Girčys
Kardiologijos kabinetas  
Gydytojai vaikų kardiologai Dalia Urnežiūtė
  Aurelija Česnauskienė
  Nadiežda Rožnova
  Saulius Šimukauskas
Vaikų reumatologai Dalia Urnežiūtė
  Aurelija Česnauskienė
  Nadiežda Rožnova
  Giedrė Januškevičiūtė
Neurologijos kabinetas  
 Gydytojai vaikų neurologai Rasa Gaudiešienė
  Adalija Žalienė
  Jolita Urbonaitė
  Giedrė Maskolenkaitė
  Lina Lukienė
Pediatrijos kabinetas  
Gydytojai vaikų pulmonologai Rūta Bakienė
  Liudmila Pliuškienė
Gydytojai alergologai-klinikos imunologai Violeta Dumbrauskienė
  Jolanta Sivickienė
Gydytojai vaikų gastroenterologai Rasa Rakauskienė
  Birutė Čijunskienė
Gydytojai vaikų nefrologai Neringa Giedraitė
  Eglė Aužbikavičienė
Vaikų ligų gydytoja Marytė Keršienė
Gydytoja vaikų hematologė Audronė Stonkienė
Ginekologijos kabinetas  
Gydytoja akušerė ginekologė Vitalija Locaitienė
Ortopedijos kabinetas  
Gydytojai ortopedai traumatologai Kazys Džeraldas Sivickis
  Mindaugas Gružauskas
  Jonas Baltrūnas
Neurochirurgijos kabinetas  
Gydytojas neurochirurgas Antanas Janušonis
Endokrinologijos kabinetas  
Gydytojai vaikų endokrinologai Sigita Vainienė
  Ingrida Kostiuk
Ultragarsinių tyrimų kabinetas  
Vaikų ligų gydytoja Diana Vaitkevičiūtė
Vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos kab.  
Vaikų ligų gydytoja Galina Sipatrova

DIAGNOSTIKOS PADALINIAI

Radiologijos skyrius  
Vedėja - gydytoja radiologė Bernadeta Pakalniškienė
Kompiuterinės tomografijos padalinys  
Gydytojas radiologas Giedrius Kviecinskas
  Mindaugas Stražinskas
Funkcinės diagnostikos kabinetas  
Klinikinės fiziologijos gydytojai Nadiežda Rožnova
  Adalija Žalienė
  Dalia Urnežiutė
Ultragarsinių tyrimų kabinetas  
Gydytojai echoskopuotojai Virginijus Žalimas
  Sigita Vainienė
Endoskopijų kabinetas  
Gydytojai endoskopuotojai Marė Palepšienė
  Evelina Ilma Bielskienė

 

Darbuotojų paieška

Informacija

Informacija, tel.: (8 46) 48 41 44
Registratūra, tel.: (8 46) 48 41 47, (8 46) 48 41 48, (8 46) 21 79 70
Priėmimo skyrius, tel.: (8 46) 48 41 20
Reanimacijos-intensyviosios terapijos skyrius, tel.: (8 46) 48 41 30